دستگاه 6 مرحله ایی C.C.K مشاهده عکس بزرگتر

دستگاه 6 مرحله ایی C.C.K

سی سی کا نام تجاری دستگاه های تصفیه آب خانگی شرکت کو پینک مستقر در تایوان است . سی سی کا یکی از باسابقه ترین برند ها در میان تولید کنندگان دستگاههای تصفیه آب موجود در دنیاست. این برند از معدود برندهایی است که توانایی تولید تمام قطعات دستگاه تصفیه آب را به طور متمرکز داراست و این امر باعث می شود تا با نظارت ویژه بر تولید کلیه قطعات، کیفیت مورد انتظار به بهترین شکل تامین شود.

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

5,200,000 ریال

مشخصات

نوع کاربرد خانگی
نوع سیستم اسمز معکوس RO
تعداد مراحل تصفیه 6 مرحله
توان تصفیه آب در روز (24 ساعت) 50 گالن
نوع شیر آب خروجی فانتزی
پایه دارد
گیج گیج بزرگ
ولتاژ ورودی پمپ 24 ولت
تعداد پمپ یک پمپ
مخزن ذخیره آب انتخابی
شیر بک واش دارد
شیر میکس ( تنظیم آب ) دارد
سه راهی استیل دارد
آچار هوزینگ دارد
آچار ممبران دارد
شیر مخزن دارد
آدابتور 220 به 24 ولت
تعداد آدابتور یک آدابتور
شیر برقی دارد
چهار راهی دارد

توضیحات

تصفیه آب خانگی C.C.K (شش مرحله ای)

 مرحله اول : فیلتر الیافی (PP)

 مرحله دوم : فیلتر کربن گرانول (UDF)

 مرحله سوم : فیلتر کربن فعال (CTO)

 مرحله چهارم : ممبران (آب شیرین کن)

 مرحله پنجم : پست کربن

 مرحله ششم: مینرال

 مرحله اول شامل فیلتر الیافی از جنس  PP(پلی پروپیلن) جهت حذف ذرات معلق مانند شن،ماسه،گل و لای،رسوبات سیستم آبرسانی شهری(از جمله زنگ آهن) و کلیه ذرات جامد،رفع کدورت آب.


مرحله دوم شامل فیلتر UDF جهت حذف کلر (تا 98 %) و مواد آلی بیش از حد آب و مشتقات آن که در سیستم گندزدایی آب شهری استفاده می گردد.


 مرحله سوم شامل فیلتر CBC جهت حذف کامل کلیه مواد شیمیایی آلاینده موجود در آب،آفت کش ها،مواد آلی و کلر باقیمانده در آب.


 مرحله چهارم شامل فیلتر ممبران (Filmtec آمریکا) جهت حذف کامل کلیه املاح و نمکهای مضر محلول در آب با استفاده از تکنولوژی اسمز معکوس که از روشهای پیشرفته فیزیکی تصفیه آب می باشد بدون استفاده از هرگونه مواد شیمیایی دارای قابلیت حذف کلیه میکروارگانیسم های آلی حل شده درآب و حذف کامل آلاینده های میکروبیولوژیکی آب شامل انواع ویروس ها،میکروب ها و باکتری ها، حذف کامل ترکیبات شیمیایی مضر مانند نیترات و نیتریت و فلزات سنگین مانند سرب،روی،جیوه و آرسنیک.

 مرحله پنجم شامل فیلتر پست کربن جهت حذف کامل و نهایی بو،طعم و مزه آب در هنگام ذخیره شدن در مخزن دستگاه.

مرحله ششم شامل فیلتر مینرال این فیلتر به شکل کپسولی پر شده از دانه های مواد معدنی بوده و معمولا دارای پوسته ای به رنگ زرد و گاها شفاف و بی رنگ است و فقط در دستگاه هایی با سیستم RO بعنوان فیلتر ششم و بعد از مخزن ذخیره مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلتر در جایی استفاده می شود که به دلیل استفاده از سیستم RO میزان TDS اب و در نتیجه مواد معدنی به شدت کاهش یافته و طعم اب مشابه طعم تلخ شدیدی است و برای کنترل میزان TDS امکانات لازم از طرف تولید کننده روی دستگاه پیش بینی نشده و یا مصرف کننده بخاطر جلوگیری از میکس شدن آب قبل از ممبران حتی به مقدار خیلی کم با اب بعد از ممبران، تمایلی به استفاده از شیر میکس یا TDS ندارد. در واقع آب تصفیه شده در اثر عبور از این محفظه و برخورد با املاح معدنی مقادیری اندک از این املاح را در خود حل می کند در نتیجه TDS اندکی افزایش می یابد. زمان تعویض آن بسته به میزان آب عبور کرده از آن یا همان میزان مصرف آب داشته و ظرفیت تصفیه آب با واحد لیتر یا گالن روی آن درج می شود و معمولا هر یک سال یکبار با میزان مصرف متوسط یک خانوار تعویض می شود.

 کلیه محصولات این شرکت در آمریکا و اروپا به فروش می رسد و در میان برند های مشهور دستگاههای تصفیه آب قرار دارد تایید این امرداشتن نشان بنیاد ملی علوم آمریکا  NSF است.

نقد و بررسی کاربران

هیچ نقدی هم اکنون وجود ندارد